Запрошуємо до участі у Літній школі «Мозаїка Єдиного здоров’я»

Проект Ерасмус + Модуль Жана Моне «Інтеграція політики та засад Єдиного здоров’я ЄС в Україні» (101048229 – EU4OH – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH) спільно з Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні запрошує студентів/фахівців медичних, ветеринарних факультетів та студентів екологів до участі у Літній школі «Мозаїка Єдиного здоров’я», яка проводиться з метою розвитку розуміння та сприйняття різних точок зору, які стосуються взаємодії між людьми, тваринами, навколишнім середовищем, відпрацювання практичних ситуаційних завдань з урахуванням концепції Єдиного здоров’я.

Хочете краще зрозуміти в чому полягає концепція «Єдиного здоров’я»?
З’ясувати взаємозв’язок між здоров’ям людини, тварин та довкіллям, й проаналізувати рушійні сили та обмеження на шляху впровадження підходу “Єдиного здоров’я”?
Визначити які соціальні аспекти можуть мати вплив на успішність реалізації програм забезпечення «Єдиного здоров’я»?
Запрошуємо вас долучитися до Літньої школи з міжнародною участю “Мозаїка Єдиного здоров’я”, яка відбудеться 19 -20 червня 2024 о 10:00  на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування (безпосередня участь).
Захід відбудеться в рамках реалізації проекту програми ЄС ЕРАЗМУС+ Модуля Жана Монне “Інтеграція політики та засад Єдиного здоров’я ЄС в Україні” (101048229 – EU4OH -ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH) у співпраці із ВООЗ України
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації, кількість місць обмежена (https://forms.gle/kuhNjvyndaUnzo6g6
Коли: 19-20 червня 2024 о 10:00
Для кого? Запрошуються студенти медичних, ветеринарних факультетів, студенти екологи
📍Де? Факультет ветеринарної медицини НУБіП України (безпосередня участь)
Чого очікувати? Під час школи ви із використанням методу «групового пазлу/мозаїки» (jigsaw technique) зможете вирішити ряд ситуаційних завдань, які ● допоможуть зрозуміти взаємозв’язок між здоров’ям людини, тварин та довкіллям:
● визначити, які фактори на них впливають
● застосувати професійні знання та врахувати соціальні аспекти досягнення цілей у вирішенні проблем «Єдиного здоров’я».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *